Nowa marka – SensiMo!

Przedstawiamy Wam nową markę chust. SensiMo czyli Sensitive Mommaczuła mama, bo czego więcej potrzebuje dziecko, jeśli nie bliskości i czułości?
SensiMo to świeża firma z nowymi wzorami i pięknymi kolorami.
Mieliśmy przyjemność testować ich pierwszą chustę i dzisiaj Wam ją pokażemy.

Azuleyo Cuida.

sensimo wrapMoje pierwsze wrażenia, to zachwyt nad jej miękkością i urodą, pięknymi głębokimi kolorami, ciekawym wzorem i niesamowitym uczuciem w dłoniach, jakby to był miękki delikatny kocyk dla dziecka, a nie 4 i pół metra tkaniny, ale po kolei:)

Sensimo SlingsTestowaliśmy chustę w kilku różnych sytuacjach. 🙂 Motaliśmy z niej kieszonkę, plecak prosty,  DH i wiązanie na boku.

Sensimo DSC_2458-2Służyła jako lina do przeciągania i peleryna w zabawie dziecięcej, a także główny powód ucieczki po całym ogrodzie podczas odwiedzin u Dziadka.

DSC_2511-2 DSC_2548-2 DSC_2549-2 DSC_2551-2Kilka razy odwiedziła też chuściane spotkania i wzbudziła zainteresowanie innych Mam.
Zabraliśmy ją ze sobą na wycieczkę i okazało się, że można w niej przejść 5 km bez uczucia ciążenia, a maluch może sobie uciąć przyjemną drzemkę, jest mu ciepło i wygodnie, ale chusta go nie przegrzewa, więc nie budzi się spocony 🙂

Chusta utkana jest z mięciutkiej bawełny, która od razu nadaje się do użytku, jest miękka od nowości.
Wyjątkowo wygodna dla dziecka i dla Mamy, każdy maluch będzie czuł się w niej komfortowo.
Zawiązanie tej chusty nie będzie żadnym problemem nawet dla niedoświadczonej mamy, ponieważ ta chusta dociąga się bez najmniejszego problemu.
Dzięki temu, że chusta przechodzi różne tonacje dwóch głównych kolorów łatwo jest zorientować się, czy krawędzie nie są poskręcane i czy góra nie zamieniła się z dołem 🙂
Małe dziecko będzie czuło się w niej miękko opatulone, starsze będzie miało dużą wygodę, gdyż chusta jest wyjątkowo nośna.

DSC_2555-2Mamy odnajdą w niej komfort noszenia nawet przy cięższych maluchach.
Dużym atutem są piękne, głębokie, intensywne kolory chusty i wspaniały wzór, który sprawia, że chusta wygląda na prawdę bardzo ekskluzywnie.

DSC_2450-2

I zawsze można na niej odpocząć:)DSC_2503-2

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *