Cari Slings – Triton

Jakiś czas temu zostaliśmy wylosowani na blogu Be Lady Wrap do testów chusty Cari Slings – Under The Sea – Triton, wydanej z myślą o wiośnie i lecie 2015.

Chusta w pięknym, letnim kolorze, a do tego nawiązująca swoją marynistyczną osnową do wypoczynku nad morzem. Idealna na nadchodzące lato. My musieliśmy zadowolić się żwirownią. A woda wcale nie była letnia🙂

chusty-do-noszenia-carislings-under-the-sea-triton-
Pierwsze moje wrażenia, kiedy dotarła do nas to fakt, że jest cieńsza niż tygrysy (Tigress Companion i Tigress Sparkle), które dotąd motaliśmy, a jednocześnie jest fajnie miękka.
Jesteśmy pierwszymi testerami. Dzięki temu, że jest fabrycznie merceryzowana nie wymagała jakiegoś specjalnego łamania. Była mięciutka już po pierwszym praniu i prasowaniu.

Chusta jest bardzo wygodna, dzięki temu że jest cieńsza od wspomnianych już wcześniej Sparkle lub Companion można ją polecić bez obaw mamom, które nie mają dużego doświadczenia i dopiero zaczynają swoją przygodę z noszeniem dzieci w chuście.
Nikogo ona raczej nie wystraszy. Fajnie się dociąga, a na koniec pozostawia zgrabny mały supeł – nasz był już wyczynowo mały w kieszonce wiązanej z rozmiaru 4 🙂 Ma to swoje zalety oczywiście, ale każdy sam może ocenić, co dla niego będzie w tej chuście plusem.
Dla mnie zdecydowanym plusem tej chusty jest nośność, ciężar w chuście bardzo fajnie rozkłada się na ramionach, nic nie uwiera, nic nie gniecie, nie przeszkadza. Wprawdzie Zuzia nie należy do ciężkich maluchów, nie waży nawet pełnych 10 kg, ale mam wrażenie, że dla starszych dzieci oraz osób noszących starszaki Triton może być równie wygodny.
chusty-do-noszenia-carislings-under-the-sea-triton-6896
Kolejny jej plus to dbałość o wykończenie. Oglądałam ją dosyć dokładnie i bardzo podobało mi się, że krawędzie chusty są wykończone w bardzo perfekcyjny sposób, a rogi zawinięte delikatnie, bez poplątanego nadmiaru nitek, bez zgrubień.
Na prawdę widać tu jakość i klasę chust.
Cechą jest jej unikatowość, nie jest ona produkowana w liczbie dostępnej dla każdego, przez co staje się mocno pożądana dla tych, którzy na prawdę na nią zachorują.
To jest cecha a nie wada – kiedy się już dostanie, można się poczuć na prawdę bardzo wyjątkowo i tego życzę każdej mamie, która będzie mogła doświadczyć tej niecodziennej przyjemności.

chusty-do-noszenia-carislings-under-the-sea-triton-7039
Podsumowując: Polecam!
Jeśli chcecie zobaczyć pełną sesję z tą chustą, to zapraszam na nasz anglojęzyczny blog – Parenting69.com

Dziękujemy Be Lady Wrap za udział w testach i polecamy się ponownie 🙂

chusty-do-noszenia-carislings-under-the-sea-triton-6983 chusty-do-noszenia-carislings-under-the-sea-triton-7084

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *