O tym jak doprowadziłem rodzinę do ruiny

rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-111Dobrze się czasem pochorować, jest czas usiąść do tekstu i zdjęć, które czekają od kilku tygodni na wywołanie.

Małża moja czasami zastanawia się co ciągnie mnie do różnych dziwnych miejsc – to ich magia. Miała okazję przekonać się na własne oczy, kiedy zabrałem ją do zapomnianego, niegdyś pewnie pięknego parku z ruiną dworu na środku.

rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-118 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-117 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-101Jest tam też bajorko.rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-101-2 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-103I ruina właściwa.

rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-104 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-105 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-106Po roślinach żyjących wewnątrz budynku (nie wspominając o dachu i reszcie) widać, że na prawdę od bardzo dawna nikt się tą ruiną nie interesuje, park wygląda na lekko skubnięty z jednej strony. Może przez pomyłkę.rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-107 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-108 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-109 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-110 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-112 Walące się ogrodzenie z przodu…rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-113 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-114Nawet nie było widać śladów sympatyków tanich win – być może dlatego, że mało jest cywilizacji w okolicy.

rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-120To miejsce musiało być kiedyś piękne. rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-122 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-124 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-126Szkoda, że Hania wybrała wtedy weekend na wsi, ale nazbieraliśmy jej chociaż trochę kasztanów;) Z drugiej strony ma już za sobą pierwszy rodzinny urbex, a Mama i Zuzia musiały nadrobić:)rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-128 rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-130I jak to mówili kiedyś gawędziarze I ja też tam byłem i grzechotką po łbie walić się pozwoliłem.

rodzinny-urbex-chusta-didymos-pfau-zimt-gold-pawie-cynamonowe-101-4Chusta:
Didymos Pfau zimt gold

Polar:
Wujek mi uszył;)

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *