Losowa sowa!

losowa-sowa-1Czytasz właśnie 250-ty wpis na naszym blogu. Niedawno liczba lubiących nasz fanpage na FB również przekroczyła 250. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić mały konkurs żebrolajkowy. Mama uszyła sowę-przytulankę, którą rozlosujemy wśród Was. Jest to Losowa Sowa. Obszyta podwójnie, z wypełnieniem antyalergicznym. Można ją czasami prać w temperaturze 40st. Ino nie wyżymać!

Zasady konkursu:

Lubisz nasz fanpage. Udostępniasz ten wpis na swoim FB, oznaczasz w komentarzach do tego wpisu na FB troje znajomych, dodajesz oprócz tego komentarz tutaj, na blogu – pod tym wpisem. 28.09.2014 o godzinie 20:00 kończymy.

Losowanie odbędzie się poprzez wypisanie Waszych imion i nazwisk na karteczkach posmarowanych smalcem, następnie karteczki wrzucimy do wiadra. Hania wrzuci następnie do tego wiadra kota. Karteczka, którą kot zacznie pierwszą jeść przyniesie szczęście zwycięzcy!

Losujemy i wysyłamy Sowę na adres zwycięzcy.

losowa-sowa-1-2 losowa-sowa-2 losowa-sowa-3 losowa-sowa-4Wysokość sowy: nasze eksperymenty dowiodły, że po nadepnięciu ma ok. 25 cm wzrostu.

 

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *