Didymos Pfau Weinrot i stara stacja kolejowa

Zebrało nam się kilka tygodni temu na nostalgiczną sesję fotograficzną na starej stacji kolejowej. Dawno, dawno temu jeździłem z niej na studia. Co pół semestru ubywała połowa kursów, więc zarzuciłem jeżdżenie koleją. Teraz poczekalnia jest zamknięta, budynki niszczeją, usiąść można na dwóch rozsypujących się ławkach. Tylko widoczna na zdjęciach dworca wiata służy podróżnym, przed deszczem i słońcem chroni, przed mrozem już nie bardzo. Szaro i smutno.

Ale rozjaśniliśmy to miejsce  na chwilę – moimi dziewczynami i kolejną testowaną chustą do noszenia dzieciDidymos Pfau Weinrot. I pawiami!:)

chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-1 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-2 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-3 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-4 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-5 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-6 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-7 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-8 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-9 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-10 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-11 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-12 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-14 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-15 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-16 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-17 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-18 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-19 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-20 chusta-do-noszenia-didymos-pfau-weinrot-pawie-21

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *