Maski w krzakach

Miałem dzisiaj napisać dalszy ciąg wywodów na temat dziecka i tabletu, ale wyszedł z tego spacer. W krzaki. Z żoną. I dziećmi. Hania szukała ślimaków, Mama resztek lata. Zuzia – umęczona ząbkowaniem – spała w nowej chuście.

pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-17 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-18 Belicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-19 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-20 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-21 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-24 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-25 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-26 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-27 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-28 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-29 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-30 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-31 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-32 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-33 pelicano-Baby-Wraps-Maschera-Veneziana-Ruby-34Chusta: Pellicano Baby – Maschera Veneziana Ruby.

Zdjęć ślimaków nie wrzucamy, bo były wyjątkowo brzydkie. Gdyby przyszło Ci nas naśladować – to wytrzep dobrze te żółte habazie na dworze. Kot nie wiedział, które robale najpierw łapać, jak się wysypały w domu na podłogę.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *